WYPRAWY WĘDKARSKIE!!!

Zapraszamy na wyprawy wędkarskie sum, sandacz, szczupak, okoń.

Zapraszamy Państwa na profesjonalne wyprawy wędkarskie w Polskich klimatach - m.in, jezioro Rożnowskie, jezioro Czorsztyńskie.

Najczęściej wyprawy ukierunkowane są w połowie drapieżników sum, sandacz, szczupak, okoń, w górskich jeziorach zaporowych (jezioro Rożnowskie, jezioro Czorsztyńskie ). Również na ukochanej rzece Wisełce która potrafi obdarować 2-metrowymi rybami. Dysponujemy profesjonalną aluminiową łodzią wędkarską  z dwoma zastępczymi silnikami, gwarantujemy duży komfort podczas łowienia jak również humorystyczną atmosferę i dużą dawkę adrenaliny. 

Dla tych którzy chcieliby  nauczyć łowić jak również dla tych którzy chcieliby doszlifować swoją wiedzę wędkarską prowadzimy szkolenia w różnych metodach połowu  (spinning ,vertical ,casting ,trolling, łowienie stacjonarne). Jeżeli nie posiadasz odpowiedniego sprzętu nie martw się my zadbamy o wszystko. Gwarantujemy łowienie profesjonalnym sprzętem wędkarskim stworzonym w Kuźni Wędkarskiej  (wędki hand made, woblery itp ) na życzenie zapewniamy Państwu noclegi w kompleksie turystycznym (ośrodek ''Barbara'',Gródek nad Dunajcem ) położonym nad  brzegiem jeziora rożnowskiego lub Czorsztyn zajazd cicha woda położonym przy ujściu Dunajca do jeziora czorsztynskeigo. Załatwimy Państwu wszystkie niezbędne zezwolenia uprawniające do wędkowania.

Nie musisz się o nic martwić, specjalnie dla ciebie zadbamy o wszystko na miejscu. Wędkowanie z nami to nie tylko wyprawa na ryby, to prawdziwa przygoda życia na której łowisz z doświadczonym przewodnikiem wędkarskim z bogatą wiedzą i ogromnym zaangażowaniem. 


Serdecznie zapraszamy.